Informacja o ciasteczkach

Ta witryna korzysta z „ciasteczek” (czyli niewielkich plików tekstowych zapisywanych przez przeglądarkę w Twoim urządzeniu) w celu autoryzacji oraz zbierania statystyk.

Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie przez nią „ciasteczek” zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

zamknij

RODO

Udział w spotkaniach Festiwalu Nauki jest jednoznaczny ze zgodą uczestnika na utrwalanie i publikację wizerunku, i przetwarzanie innych danych osobowych.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym, o tym, jak będą wykorzystywane dane osobowe jest Uniwersytet Warszawski (UW) z siedzibą przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa.

Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można się kontaktować w sprawach dotyczących Państwa danych osobowych wysyłając maila na adres: iod@adm.uw.edu.pl.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby organizacji i dokumentowania XXIII Festiwalu Nauki na Wydziale Fizyki UW na stronie http://festiwal-nauki.fuw.edu.pl/. Zgodę można wycofać wysyłając mail na adres: festiwal@fuw.edu.pl* Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Podstawę do przetwarzania danych osobowych stanowi art. 6 ust. 1 lit. a RODO

Ostatnia modyfikacja:

Organizatorzy