Z makro- do nano- w trzech prostych krokach

Przyjdź i dowiedz się jak używając taśmy klejącej można minerał wydobyty ze skały przekształcić w nanomateriał. Każdy z uczestników warsztatów będzie miał okazję stworzenia swojej własnej nanostruktury o grubości kilku lub kilkunastu warstw atomowych.

dr Maciej Molas - Wydział Fizyki UW

mgr Małgorzata Zinkiewicz - Wydział Fizyki UW

mgr Magdalena Grzeszczyk - Wydział Fizyki UW

25.09.2019: 15:30 - 17:30 rezerwacje: 2/12

Budynek Wydziału Fizyki UW, Warszawa, ul. Pasteura 5, sala 1.02, I piętro, wejście A, z rogu ulic Pasteura i Pogorzelskiego. kampus_mapka.jpg (JPG 94,6 KB)

12 osób. Konieczna rezerwacja.

Rezerwacja

Terminy tej imprezy mogą zarezerwować zalogowani posiadacze konta standardowego. Szczegóły na stronie Rezerwacja Kluby.

Formy

Warsztaty; Pokazy