Wieczór z astronomią w Ostrowiku

Wyjazd do astronomicznej stacji obserwacyjnej w Ostrowiku pod Warszawą. Na miejscu będzie można zobaczyć teleskop, posłuchać popularyzujących wykładów na tematy astronomiczne, popatrzeć w niebo i posilić się przy ognisku.

dr Marcin Kiraga - Wydział Fizyki UW - prowadzący

dr Agnieszka Majczyna - Narodowe Centrum Badań Jądrowych - prowadząca

mgr Monika Sitek - Wydział Fizyki UW - prowadząca

mgr Mirosław Należyty - Wydział Fizyki UW - prowadzący

Aleksandra Hamanowicz - studentka, Wydział Fizyki UW - prowadząca

Jakub Klencki - student, MiSMAP UW - prowadzący

Katarzyna Kruszyńska - studentka, Wydział Fizyki UW - prowadząca

Grzegorz Wiktorowicz - Wydział Fizyki UW - prowadzący

01.10.2016: 16:15 - 21:30 (dozajd autokarem) rezerwacje: 51/48
01.10.2016: 17:00 - 21:00 (dojazd na własną rękę) rezerwacje: 27/12

315 minut. Z dojazdem i powrotem autokarem.

Miejsca

Stacja obserwacyjna Obserwatorium Astronomicznego Uniwersytetu Warszawskiego w Ostrowiku, Ostrowik 21, Ostrowik, dojazd autokarem lub we własnym zakresie.

Kampus Ochota, Warszawa, Banacha 2b, Parking, dojście według mapki. Miejsce zbiórki. kampus_mapka_2016.pdf (PDF 228,7 KB)

Niestety impreza nie jest dostępna dla osób na wózkach.

Od 10 lat.

60 osób. 48 osób dojazd autokarem, 12 osób dojazd na własną rękę.

Rezerwacja

Jedna osoba może zarezerwować do trzech miejsc w autokarze lub do czterech miejsc z dojazdem samodzielnym.

Osoby, które nie mają możliwości rejestracji przez internet mogą dokonać jej telefonicznie: 22 55 46 810.

Terminy tej imprezy mogą zarezerwować zalogowani posiadacze konta standardowego. Szczegóły na stronie Rezerwacja Wycieczki.

Dodatkowe informacje dla uczestników

• Wycieczka naukowa Wieczór z astronomią w Ostrowiku objęta jest, jak co roku, wcześniejszą rezerwacją miejsc.
  • Aby zarezerwować miejsce na Wieczór z astronomią w Ostrowiku należy skorzystać z zakładki Rezerwacja Wycieczki.
  • Bezpłatny autokar odjedzie o godzinie 16:30 z terenu Kampusu Ochota, wejście od ul. Banacha.
  • Zbiórka o 16:15.
  • Dokładna lokalizacja miejsca zbórki, punkt C, widoczna jest na mapie w zakładce Dojazd.
  • Osoby dojeżdżające samodzielnie zapraszamy na 17:15.
  • Wszystkich uczestników wycieczki prosimy o zabranie ze sobą potwierdzenia rezerwacji w formie wydruku lub e-maila na smartfonie.

Wycieczka

Formy