Trucizny w "Grze o tron"

W walce o tron, i tej historycznej, i tej serialowej, trucizny odgrywały zawsze dużą rolę. Służyły do skrytobójczych otruć, pomagały szybko kończyć pojedynki, czasem pomagały zademonstrować czyjeś wpływy. Podczas wykładu poznamy tajniki trucizn odpowiednich do takich zadań. Rozszyfrujemy też zagadkę śmierci Joffrey’a Baratheona.

dr Monika Mętrak - Wydział Biologii UW

27.09.2019: 17:00 - 17:45

Budynek Wydziału Fizyki UW, Warszawa, ul. Pasteura 5, sala 1.40, I piętro, wejście A, z rogu ulic Pasteura i Pogorzelskiego. kampus_mapka.jpg (JPG 94,6 KB)

Biologia gościnnie na Fizyce