Medycyna personalizowana i jej obecny stan w Polsce

Medycyna personalizowana polega na dobieraniu leku lub metody leczenia nie tylko na podstawie cech choroby, ale również z uwzględnieniem cech pacjenta. Dziedzina ta rozwija się bardzo dynamicznie na całym świecie, również w naszym kraju. Na wykładzie postaram się wyjaśnić, na czym polega medycyna personalizowana i jak można z jej dobrodziejstw korzystać już dzisiaj w Polsce.

dr hab. Tomasz Wilanowski - Wydział Biologii UW

25.09.2019: 16:00 - 16:45

Budynek Wydziału Fizyki UW, Warszawa, ul. Pasteura 5, sala 1.40, I piętro, wejście A, z rogu ulic Pasteura i Pogorzelskiego. kampus_mapka.jpg (JPG 94,6 KB)

Biologia gościnnie na Fizyce