Kiedy fizyk igra z chemią

Kiedy fizyk igra z chemią zaczynają dziać się spektakularne rzeczy i na nic zdaje się intuicja. Roztwory zmieniają barwy, światło zaczyna tańczyć, a żelkowe misie okazują się być wyjątkowo skłonne do zamiany w bezkształtną papkę. Podczas naszych pokazów zobaczysz m. in. czy da się wytworzyć czarny płomień, sprawdzisz, czy do płomienia potrzebna jest iskra, a także dowiesz się jakiej muzyki słucha laser. Przyjdź na nasze pokazy i rozpal w sobie ogień szalonego naukowca!

dr hab. Jacek Szczytko - Wydział Fizyki UW - opiekun merytoryczny

Koło Naukowe Nanorurki - Wydział Fizyki UW

28.09.2019: 10:00 - 15:30 (przerwa 13:00 do 13:30)

45 minut. Powtórzenia co 60 min.

Budynek Wydziału Fizyki UW, Warszawa, ul. Pasteura 5, I piętro, windą lub schodami przy portierni, wejście A, z rogu ulic Pasteura i Pogorzelskiego. kampus_mapka.jpg (JPG 94,6 KB)

15 osób. Decyduje kolejność przyjścia.

Dla dzieci

Pokazy