Jedz kolorowo, żyj na sportowo!

Proponujemy dzieciom gry i zabawy (m.in. krzyżówki, quizy, gry edukacyjne), które w sposób przystępny i dostosowany do wieku dzieci przybliżą podstawowe zasady prawidłowego ich żywienia. Zapoznamy dzieci z wartością odżywczą wybranych produktów spożywczych, zwłaszcza tych najbardziej lubianych i nielubianych, zachęcając przy tym do spożywania warzyw i owoców. Proponując zaś udział w ćwiczeniach gimnastycznych, przekonamy dzieci o potrzebie codziennego wysiłku fizycznego i zachęcimy do aktywnego spędzania wolnego czasu.

dr inż. Dawid Madej - Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW

dr inż. Katarzyna Kozłowska - Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW

dr inż. Elżbieta Wierzbicka - Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW

dr inż. Olga Januszko - Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW

dr inż. Dominika Granda - Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW

dr inż. Paulina Plata - Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW

28.09.2019: 10:00 - 16:00 (przerwa 13:30 do 14:00)

360 minut. Impreza w trybie ciągłym.

Budynek Wydziału Fizyki UW, Warszawa, ul. Pasteura 5, I piętro, windą lub schodami przy portierni, wejście A, z rogu ulic Pasteura i Pogorzelskiego. kampus_mapka.jpg (JPG 94,6 KB)

Dla dzieci

Formy