Informacja o ciasteczkach

Ta witryna korzysta z „ciasteczek” (czyli niewielkich plików tekstowych zapisywanych przez przeglądarkę w Twoim urządzeniu) w celu autoryzacji oraz zbierania statystyk.

Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie przez nią „ciasteczek” zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

zamknij

Inventor - twórz w 3D!

W czasie warsztatów uczestnicy nauczą się korzystać z programu Invennotr 3D, służącego do projektowania modeli trójwymiarowych. Nauczymy się podstaw i zaprojektujemy własną kostkę do gry. Dla chętnych możliwość przesłania swojego modelu, który zostanie wydrukowany na drukarce 3D z możliwością późniejszego odbioru na Wydziale Fizyki. Uwaga! Wymagana instalacja programu przed zajęciami. Studenci mają dostęp przez stronę producenta za darmo, pozostałe osoby proszę o instalację 30 dniowej wersji próbnej.

Warsztaty online na własnym sprzęcie komputerowym. W czasie zajęć uczestnicy będą poznawać program Inventor przeznaczony do tworzenia modeli 3D. Podstawy programowania i obsługi bardziej zaawansowanych programów zawsze stwarzają duże problemy. Dlatego też oferujemy darmowy kurs dla początkujących, którego celem jest przeprowadzenie przez pierwsze trudne początki nauki. Opanowanie pierwszych funkcji w programie pozwala na stworzenie wielu ciekawych i przydatnych modeli. W połączeniu z drukarką 3D daje to wiele możliwości. Jako końcowy efekt zajęć postanowiliśmy więc wydrukować stworzone przez uczestników modele, które będą do odbioru u nas na Wydziale Fizyki.

 • Co musisz zrobić przed zajęciami?
  • Zapisać się na zajęcia. Link do zajęć wyślemy Ci drogą mejlową.
  • Posiadać dostęp do komputera wraz z zainstalowanym programem Inventor.
   Opis instalacji i pobierania programu: należy wejść na stronę producenta i ściągnąć bezpłatną wersję testową. Program będzie działał przez 30 dni za darmo.
 • Co musisz umieć?
  • Nic, wszystkiego nauczysz się na zajęciach.
 • Co wyniesiesz z zajęć?
  • Podstawy pracy z programem Inventor.
  • Wydrukowany własny model przygotowany na zajęciach.

Wykonawca

mgr Piotr Kaźmierczak - Wydział Fizyki UW

Termin

25.09.2021: 13:00 - 16:00 rezerwacje: 0/6

Czas trwania

180 minut.

Miejsce

Zoom - spotkanie.

Wiek uczestników

Od 17 do 25 lat.

Liczba uczestników

6 osób. Konieczna rejestracja.

Rezerwacja

Terminy tej imprezy mogą zarezerwować zalogowani posiadacze konta standardowego. Szczegóły na stronie Rezerwacja Warsztaty.

Typ

Warsztaty

Forma

Warsztaty online

Cykl

Naukowy weekend z Kampusem Ochota

Organizator

Ostatnia modyfikacja: .

Organizatorzy