Fizyka z głową w chmurach – wizyta w laboratorium hydrodynamicznym

Podczas pokazów będzie można dowiedzieć się, jak zrobić sobie chmurę i czy można ją postawić na półce, z czego chmury się składają,  jak się ma gotowanie do pogody, co ciekawego można wymalować sobie w szklance wody i wiele innych.

prof. dr hab. Szymon Piotr Malinowski - Wydział Fizyki UW, Naukaoklimacie.pl - opiekun merytoryczny

doktoranci Wydziału Fizyku UW

29.09.2018: 10:00 - 16:00

????

Budynek Wydziału Fizyki UW, Warszawa, ul. Pasteura 5, I piętro, windą lub schodami przy portierni, wejście A, z rogu ulic Pasteura i Pogorzelskiego. kampus_mapka.jpg (JPG 94,6 KB)

10 osób. Decyduje kolejność przyjścia.

Dla dzieci

Formy