Co wiesz o Układzie Słonecznym?

W gablocie wystawowej znajduję się nieopisane próbki, które są przedmiotem quizów. Quizy dotyczą zarówno eksponatów z gabloty, jak i ogólnej wiedzy o Ziemi i i innych ciałach Układu Słonecznego. Quizy dedykowane są różnym grupom wiekowym a za ich poprawne rozwiązanie przewidziane są drobne nagrody.

dr hab. Leszek Czechowski - Wydział Fizyki UW

29.09.2018: 10:00 - 14:00

240 minut. Impreza w trybie ciągłym.

Budynek Wydziału Fizyki UW, Warszawa, ul. Pasteura 5, I piętro, windą lub schodami przy portierni, wejście A, z rogu ulic Pasteura i Pogorzelskiego. kampus_mapka.jpg (JPG 94,6 KB)

Dla dzieci