Bakterie mlekowe w naszym otoczeniu

Wszyscy na co dzień stykamy się z ogromną liczbą bakterii dobrych i takich, których nie lubimy. Czy wiesz, że dobre bakterie są spożywane praktycznie codziennie? Codzienne też spożywasz produkty powstałe dzięki nim – bakteriom mlekowym. Są to produkty mleczne, ale nie tylko. Podczas spotkania z nami dowiesz się, jakie bakterie pomagają ulepszać żywność i które produkty z Twojej lodówki dzięki nim powstają.

mgr inż. Jakub Boreczek - Instytut Biochemii i Biofizyki PAN

dr Joanna Radziwiłł-Bieńkowska - Instytut Biochemii i Biofizyki PAN

mgr inż. Magdalena Chmielewska-Jeznach - Instytut Biochemii i Biofizyki PAN

mgr inż. Katarzyna Kosiorek - Instytut Biochemii i Biofizyki PAN

mgr Aleksandra Tymoszewska - Instytut Biochemii i Biofizyki PAN

29.09.2018: 10:00 - 16:00

30 minut. 10 powtórzeń.

Budynek Wydziału Fizyki UW, Warszawa, ul. Pasteura 5, I piętro, windą lub schodami przy portierni, wejście A, z rogu ulic Pasteura i Pogorzelskiego. kampus_mapka.jpg (JPG 94,6 KB)

12 osób. Decyduje kolejność przyjścia.

Dla dzieci

Pokazy